Довгострокове фінансування проєктів розвитку компанії8

Надаємо smart гроші та інвестиції компаніям з подальшим продажем своєї частки чи сумісним управлінням бізнесом. Готові фінансувати впродовж дуже тривалого часу. Ми станемо або вашим довгостроковим стратегічним інвестором, або продамо долю при досягненні поставлених цілей. Всі умови співпраці обговоримо заздалегідь.

 

Ми знаємо, що у підприємців немає широкого доступу до грошей і важко знайти інвестиції, особливо на старті. Для цього треба або точно прорахований бізнес-план, або повноцінний інвестиційний проєкт, або гора документації, яка підтвердить, що ви достойні отримати капітал. При цьому підприємцям-початківцям може бути складно розібратися в законодавчих чи корпоративних вимогах без власного юридичного та бухгалтерського відділів.

Ми знаємо про ці труднощі, тому що ведемо бізнес в Україні вже 12 років. Ми співпрацюємо з малими й мікропідприємцями й самі переживали всі ті болі та проблеми, що вони переживають зараз. А ще ми знаємо обставини фінансового ринку зсередини.

Ми можемо гарантувати отримання фінансування, незалежно від кредитної історії, кількості грошей в обороті чи років роботи. Надаємо фінансування на суму від 50 тис. грн до 5 млн грн. Працюємо з фізичними особами, юридичними особами та ФОП.

Для отримання фінансування не обов’язково відповідати всім вимогам банківського скорингу, але треба показати перспективу бізнесу та його ліквідність.

Як отримати фінансування?
1.Заповніть заявку на сайті та дайте відповідь на кілька простих запитань про ваш бізнес, щоб побачити, які можливості кредитування вам доступні;
2.Обговорення схеми співпраці та графіку платежів;
3.Юридичне оформлення умов співпраці. Надання фінансування на розвиток проекту.
Як відбувається фінансування
Необхідність в грошах може знадобитися на різних етапах розвитку бізнесу.
Де їх взяти? Перше, що спадає на думку — кредит в банку. Але такий варіант підходить не всім. Банки неохоче кредитують мікро- та малий бізнес, не бажають фінансувати проєкти на старті й точно не дадуть велику суму підприємцю, який не має позитивної кредитної історії. Згідно зі статистикою, найбажаніший клієнт для банку має чек на $1-5 млн.
Як бути усім іншим?
Пропонуємо лояльне та прозоре фінансування. На гнучких та доступних умовах. Ми забезпечуємо ресурс для старту, підтримки чи зростання вашої справи. Надаємо інвестиції у формі позики, smart гроші або входимо в капітал. Умови співпраці обговорюються індивідуально, щоб сформувати найкращу пропозицію на ринку, яка відповідатиме вашим прогнозованим надходженням.
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Часті питання про дострокове фінансування проєктів
Як отримати фінансування для свого бізнесу?
Заповніть заявку на нашому сайті та порадьтеся з нашим фінансовим фахівцем. Він відповість на всі ваші запитання, допоможе з вибором та проконсультує.
В мене молодий стартап, ви допоможете?
Звичайно. Розвитку нових проєктів та підтримка існуючих — наша глобальна мета. Фінансуємо будь-які галузі економіки.
Що таке Safra Finance?
Це компанія, ціллю якої є надання кредитів мікро- та малому бізнесу, боргового фінансування або інвестицій. Ми надаємо ресурси, необхідні для старту і зростання. Працюємо з фізособами, юрособами та ФОП. Розмір справи не має значення, головне життєздатність ідеї/проекту в довгостроковій перспективі.

Наші основні задачі:
1. Пошук та відбір проектів, які потребують фінансування;
2. Надання позик, оборотних коштів, інвестицій, довгострокове фінансування бізнесу;
3. Зведення воєдино підприємців, які потребують коштів та інвесторів, які готові вкладати й примножувати свій капітал;
4. Консультаційна, юридична та бухгалтерська допомога партнерам;
5. Контроль за виконанням зобов’язань всіх учасників угоди.
В чому переваги Safra?
1. Фінансуємо на термін до 120 місяців;
2. Рішення протягом 15 хвилин;
3. Без паперової бюрократії;
4. Гнучкі до обговорення умов кредитування;
5. Допомогаємо в оформлені документів будь-якої складності;
6. Дострокове погашення без штрафних санкцій;
7. Надаємо відтермінування щомісячного платежу та регулярно переглядаємо ліміти;
8. Вирішуємо вашу фінансову проблему.
Хто може стати інвестором в проєкти партнерів Safra Finance?
Інвестором може стати фізособа, юрособа чи ФОП.

Довгострокове фінансування проєктів розвитку компанії від Safra Finance

Ми фінансуємо всі сектори економіки та всіх підприємців: аграріїв, виробників споживчих товарів і послуг, креативні індустрії, девелоперів, перевізників, будівельників, не залежно від сфери діяльності чи розміру справи.

Ми надаємо вигідне довгострокове фінансування на розвиток бізнесу в Україні в таких містах як Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк та інших містах.

Залишайте заявку онлайн на довгострокове фінансування на розвиток бізнесу та отримайте рішення протягом 15 хвилин.

Завжди йдемо на зустріч підприємцям по всій Україні даючи кращі індивідуальні умови з комфортною відсотковою ставкою на довгострокове фінансування на розвиток бізнесу в Україні.

Разом з Сафра Фінанс ви можете підібрати саме ту послугу кредитування яка вам потрібна для вашого бізнесу:

 Оборотні кошти під заставу

 Кредит на купівлю техніки

 Кредит під заставу вашої техніки

 Кредит під заставу нерухомості

 Овердрафт

 Торгове фінансування для експортерів

 Торгове фінансування для імпортерів

 Товарний факторинг

 Довгострокове фінансування проектів розвитку компанії

А також у Сафра Фінанс ви можете взяти для власного використання кредит на купівлю авто або кредит на нерухомість (іпотека).
Або взяти гроші під заставу вашого авто (автоломбард) або кредит під заставу нерухомості.

Ми візьмемо всю паперову роботу на себе, залишаючи вам можливість зосередитися на головному — на вашому бізнесі.

Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Відгуки
Вирішили мою фінансову проблему
У мене була ціль отримати оборотні кошти для бізнесу (будівництво, підрядні роботи). Компанію Safra мені порадили знайомі. І ця компанія нарешті вирішила мою фінансову проблему. Бо попередні контори, які я сама в інтернеті знаходила, пропонували або якийсь звірський процент, або дуже маленький строк на повернення всієї суми (плюс %), а в мене цієї суми не було. Хороший сервіс, відмінна комунікація і зручні умови.

Ірина, Київ

Найкращі умови на ринку
Брав у Safra кредит під заставу техніки. Оформив у заставу два своїх трактори під 2,5% для посівної, так я отримав 70% від вартості техніки. Ну і ще плюс, що всю суму видали мені дуже швидко — через 2 дні. Найкращі умови на ринку.

Сергій, фермер

Реальна підтримка бізнесу
В мене своя невеличка компанія з перевезення. Доставляємо в Київ і назад різну побутову техніку і мобільні телефони. Маю двох людей-водіїв, які ходять в рейси. В Safra брав фінансування на техніку: докупив собі два буси. Зацінив швидкість, з якою розглянули мою заявку і сервіс, бо мені самому шукати техніку на авторіа не довелося. Все самі знайшли, перевірили, оформили, ще й доставили. Реальна підтримка бізнесу. Мабуть, так і має бути в нормальній державі. Дякую!

Тифомій, перевізник, Київська область

Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу
Я довго шукав спонсора, який би дав гроші на відкриття двох піцерій у Сарнах. В мене уже був один заклад, він приносив непоганий прибуток, але все йшло в оборот, бо треба було найняти додаткових піцамейкерів і кухарів та закупити обладнання (виробничі столи на кухню, кондитерські вітрини в зал). Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу. Тепер у мене не одна піцерія, а три. Не тільки піца, а й суші, паста, десерти й випічка. А клієнти не скаржаться, що заклад є тільки один на все місто. Якщо скоро візьмемся за круасани (бо є така мрія), то фінансування я буду брати в Safra якщо що.

Андрій, підприємець, Сарни

1 / 5
×
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод