Факторинг2

Ми знаємо як важко малим підприємцям працювати з великими компаніями та роздрібними мережами, коли платежі по рахунках-фактурах затримуються. Фінансовий продукт товарний факторинг дозволяє вирішити одразу 2 проблеми: уникнення дебіторської заборгованості та можливість пропонувати своїм покупцям відтермінування в оплаті.

Якщо у роботі підприємства виникає значний касовий розрив, це може заважати операційній діяльності. Іноді відтермінування сягає 90 днів або й більше. Послуга факторингу дозволяє владнати цю проблему і розблокувати кошти. “Фактор” виступає посередником і надає до 90% оплати по чеку, а контрагент платить фактору пізніше.

Товарний факторинг може бути актуальним для дрібних бізнесів, які працюють з великими корпораціями, а також для:

 • підприємців, які працюють з національними рітейлерами; 
 • перевізників, які мають контракти з великими логістичними компаніями; 
 • дистриб'юторів насіння, ЗЗР, які працюють з невеликими фермерами; 
 • компаній, що надають послуги посівної/збору врожаю великим аграрним холдингам.

 

Як працює факторинг

sxema_raboti_faktoring

 

Переваги факторингу

  • Проблема з оплатою товарів/послуг вирішується негайно. Немає заборгованості, яка зависла в повітрі, немає “заблокованих” оборотних коштів;
  • Швидке прийняття рішення;
  • Мінімізація ризиків;
  • Без застави та поручителів;
  • Сума фінансування не обмежена;
  • Засоби отримані від “фактора” коштують “дешевше”, ніж банківська позика.

особливості співпраці з safra finance

Рішення:
15 хв
Сума:
Від 50 тис. грн
До 5 млн грн
Термін:
До 3 місяців
Умови:
До 90% заборгованості
Як скористатися послугою факторингу?
1.Заповніть заявку на сайті та дайте відповідь на кілька простих запитань про ваш бізнес і для якої справи вам необхідний факторинг;
2.Поспілкуйтеся з нашим фінансовим фахівцем та проговоріть свій кейс в деталях. Очікуйте позитивне рішення упродовж 15 хв;
3.Підготуйте пакет необхідних документів. Оформіть угоду по співпрацю із Safra та передайте свою дебіторську заборгованість нам. Очікуйте оплату по чеку впродовж 1-2 днів.
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Успішні кейси
Профінансовано!
Оборотні кошти для бізнесу під заставу Lexus LX 450d 2019 року
Оборотні кошти у розвиток бізнесу, пов’язаного з перевезеннями (Uber Shuttle).
Сума фінансування:1 566 000 грн
Профінансовано!
Оборотні кошти для бізнесу під заставу Lexus RX 450h 2020 року
Оборотних коштів для розвитку бізнесу у сфері перевезень
Сума фінансування:999 000 грн
Профінансовано!
Гроші на погашення платежів підзаставу тягача Volvo FH440 2007 року
Гроші на погашення розстрочки на нерухомість
Сума фінансування:162 350 грн
Профінансовано!
Оборотні кошти для підприємства
Компанія Ірини займається будівництвом, підрядними роботами. Потрібні були "вільні" оборотні кошти. Під заставу автомобіля.
Сума фінансування:270 000 грн
Профінансовано!
Колісний трактор Deutz-Fahr Agroton 215
Фермерське господарство
Сума фінансування:900 000 грн
Профінансовано!
Оборотні кошти під заставу трактора Deutz-Fahr Agrofarm 115 G DT E2
Фермерське господарство з Київської області
До 80% від вартості предмету застави
Профінансовано!
Колісний трактор Беларус 1221.2
Купівля с/г техніки для фермерського господарства
Сума фінансування:700 400 грн
Профінансовано!
Оборотні кошти під заставу комбайна New Holland
Для фермерського господарства з Хмельниччини
Сума фінансування:936 000 грн
Профінансовано!
Оборотні кошти під заставу нерухомості
Бізнескредит для сфери краси в Києві
Сума фінансування:1 236 000 грн
Профінансовано!
Чверть мільйона гривень на розвиток бізнесу
Під заставу Lexus ES 350 2012
Сума фінансування:250 000 грн
Профінансовано!
Оборотні кошти під заставу Volkswagen Passat 2018 р
Оборотні кошти на розвиток сільського господарства під заставу авто
Сума фінансування:300 000 грн
Часті питання про факторинг
Чому факторинг кращий, ніж кредит?
Тому що фактор не вимагає застави, на відміну від банку. Крім того, розмір фінансування може бути будь-яким, а кредит завжди має строго визначену верхню межу.
Чи з усіма видами заборгованостей працює фактор?
Не з усіма. Перед тим, як підписати угоду про співпрацю з продавцем, факторингова компанія перевіряє фінансовий стан боржника. Якщо фінансова ситуація задовільна, то фактор бере на себе роботу із заборгованістю у повному чи частковому об’ємі.
Що має бути вказано у договорі з факторинговою організацією?
У контракті обов'язково прописуються умови фінансування, процес передачі прав на заборгованість, а також комісія, яку отримає фактор (зазвичай це не більше 10% від суми фінансування).
В чому переваги факторингу для мікро- та малого бізнесу?
Якщо продавець (постачальник) має справу з постійним відтермінуванням платежів, це може шкодити бізнесу. Ризики незастраховані, а розбиратися з боржниками у суді — довго і дорого. Виживати тільки на свої гроші важко. Фактор слугує “подушкою безпеки” і швидко надає гроші, які потрібні для операційної діяльності: виплати зарплат, оплати оренди, продовження виробничого процесу. Іноді фактор буквально рятує бізнеси, які потерпають від неплатежів. При форс-мажорах також часто користуються факторингом.
Які види факторингу бувають?
а) Розрізняють факторинг з регресом (класичний) та без регресу. У першому випадку “фактор” перераховує до 90% боргу в той же день, а залишок — при закритті заборгованості покупцем. Найчастіше такі угоди укладаються з перевіреними компаніями. Факторинг без регресу — це коли факторингова компанія самостійно вимагає борг у покупця в разі, якщо він не погасив його вчасно. За таким договором працюють з новими й неперевіреними клієнтами.
б) Є відкритий та закритий факторинг. При закритому — боржник не знає, що в угоді присутній посередник-фактор. При відкритому — всі учасники угоди знають про існування один одного.
в) Внутрішній та зовнішній факторинг. Внутрішній — коли угода відбувається в межах однієї країни, а закритий — це якщо учасники угоди знаходяться в різних куточках світу.
г) Існує також факторинг на послуги чи роботи. Ним користуються у разі, якщо виникли форс-мажорні обставини.

 

Факторинг в україні від safra finance

Факторинг — це розрахунок з постачальником без застави в обмін на переуступку права грошової вимоги до покупця. Постачальники користуються послугою факторингу та отримують гроші тут і зараз, щоб не чекати декілька місяців, поки клієнт (дебітор, покупець) заплатить постачальнику безпосередньо. 

Факторинг на практиці виглядає так: уявімо, що ви постачаєте дерев’яні меблі гіпермаркету “Епіцентр”. Замовлення було на 100 одиниць товару. Ви його виконали повністю і в строк, але “Епіцентр” обіцяє вам заплатити після реалізації, тобто через місяців 3-5. Якщо ви чекатимете ці гроші, то не зможете закупити деревину, щоб виготовляти нові меблі. На допомогу приходить “фактор” — компанія-посередник, яка негайно оплатить вам до 90% по чеку. Ви отримаєте трохи меншу суму, але дуже швидко, а домагатися оплати від клієнта більше не доведеться. Надалі “Епіцентр”, ваш клієнт та дебітор, платитиме уже фактору. Таким простим методом ви передали свою “дебіторську заборгованість” іншій компанії.

В операції факторингу співпрацюють три сторони:

 1. 1. продавець або постачальник (виробник дерев’яних меблів у нашому прикладі);
 2. 2. клієнт, покупець або дебітор (“Епіцентр” у нашому прикладі);
 3. 3. факторингова компанія-посередник (Safra Finance, для прикладу, яка перераховує до 90% грошей продавцеві. За свої послуги вона отримує відсотки, а після укладення угоди стягнення боргу переходить до неї).
 4. Ми надаємо вигідні умови факторингу в Україні в таких містах як Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк та інших містах.

  Залишайте заявку онлайн на факторинг та отримайте рішення протягом 15 хвилин для розвитку бізнесу.

  Завжди йдемо на зустріч підприємцям по всій Україні даючи кращі індивідуальні умови з комфортною відсотковою ставкою на факторинг для розвитку бізнесу в Україні.

  Разом з Сафра Фінанс ви можете підібрати саме ту послугу кредитування яка вам потрібна для вашого бізнесу:

   Оборотні кошти під заставу

   Кредит на купівлю техніки

   Кредит під заставу вашої техніки

   Кредит під заставу нерухомості

   Овердрафт

   Торгове фінансування для експортерів

   Торгове фінансування для імпортерів

   Товарний факторинг

   Довгострокове фінансування проектів розвитку компанії

  А також у Сафра Фінанс ви можете взяти для власного використання кредит на купівлю авто або кредит на нерухомість (іпотека).
  Або взяти гроші під заставу вашого авто (автоломбард) або кредит під заставу нерухомості.

Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Відгуки
Вирішили мою фінансову проблему
У мене була ціль отримати оборотні кошти для бізнесу (будівництво, підрядні роботи). Компанію Safra мені порадили знайомі. І ця компанія нарешті вирішила мою фінансову проблему. Бо попередні контори, які я сама в інтернеті знаходила, пропонували або якийсь звірський процент, або дуже маленький строк на повернення всієї суми (плюс %), а в мене цієї суми не було. Хороший сервіс, відмінна комунікація і зручні умови.

Ірина, Київ

Найкращі умови на ринку
Брав у Safra кредит під заставу техніки. Оформив у заставу два своїх трактори під 2,5% для посівної, так я отримав 70% від вартості техніки. Ну і ще плюс, що всю суму видали мені дуже швидко — через 2 дні. Найкращі умови на ринку.

Сергій, фермер

Реальна підтримка бізнесу
В мене своя невеличка компанія з перевезення. Доставляємо в Київ і назад різну побутову техніку і мобільні телефони. Маю двох людей-водіїв, які ходять в рейси. В Safra брав фінансування на техніку: докупив собі два буси. Зацінив швидкість, з якою розглянули мою заявку і сервіс, бо мені самому шукати техніку на авторіа не довелося. Все самі знайшли, перевірили, оформили, ще й доставили. Реальна підтримка бізнесу. Мабуть, так і має бути в нормальній державі. Дякую!

Тифомій, перевізник, Київська область

Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу
Я довго шукав спонсора, який би дав гроші на відкриття двох піцерій у Сарнах. В мене уже був один заклад, він приносив непоганий прибуток, але все йшло в оборот, бо треба було найняти додаткових піцамейкерів і кухарів та закупити обладнання (виробничі столи на кухню, кондитерські вітрини в зал). Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу. Тепер у мене не одна піцерія, а три. Не тільки піца, а й суші, паста, десерти й випічка. А клієнти не скаржаться, що заклад є тільки один на все місто. Якщо скоро візьмемся за круасани (бо є така мрія), то фінансування я буду брати в Safra якщо що.

Андрій, підприємець, Сарни

1 / 5
×
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод