Оборотні кошти на погашення мікрокредитів
Займаюся ресторанною справою: маю кав’ярню та грузинський ресторан. В карантин були проблеми з веденням бізнесу, тож довелося брати мікрокредити, погасити які досі не вдалося. В Сафра Фінанс взяла оборотні кошти для закриття цих позик. Мені дали без застави, бо маю гарну кредитну історію. Знала б про таку можливість раніше, ніколи в житті не влізла б в борги МФО.

Оксана

Гроші на погашення розстрочки на нерухомість під заставу Тягач Volvo FH440 2007
Я скористався додатковим фінансуванням, щоб оптимізувати свої платежі по розстрочці на нерухомість. Порахував, що так буде вигідніше.

Сергій

Два Lexus под залог на розвитие бизнеса
Хочу свой бизнес в сфере перевозок. Поэтому занял 2500000 грн под залог двух своих лексусов, чтобы за свободные средства приобрести авто для Uber Shuttle. Легко и быстро.

Владимир Игоревич

Volkswagen Passat 2018 р для ля оборотних коштів
Займатися сільським господарством в Україні, як і в ЄС, економічно привабливо. Киньте в мене камінь, якщо це не так. Колись у нас було 100 га, тепер — 1000 га. Так вийшло, що зараз всі гроші в обороті, а я хотів найняти додатково 5 людей (комбайнери й трактористи). Дав у заставу машину Volkswagen Passat 2018 року і взяв собі вільні оборотні кошти. До речі, знайти у кого позичати великі суми — не просто. Спасибі Safra Finance, що зробили все бистро. Збір урожаю успішно завершено.

Олег

Чверть мільйона гривень на розвиток бізнесу
Дякую за швидке прийняття рішення та приємну комунікацію. Буквально кількох документів вистачило, щоб фінансові спеціалісти Safra зрозуміли хто я і що я. Ніякої паперової тяганина, ніяких затримок у перерахуванні грошей. Віддав у заставу свій старенький Lexus

Євген

Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу
Я довго шукав спонсора, який би дав гроші на відкриття двох піцерій у Сарнах. В мене уже був один заклад, він приносив непоганий прибуток, але все йшло в оборот, бо треба було найняти додаткових піцамейкерів і кухарів та закупити обладнання (виробничі столи на кухню, кондитерські вітрини в зал). Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу. Тепер у мене не одна піцерія, а три. Не тільки піца, а й суші, паста, десерти й випічка. А клієнти не скаржаться, що заклад є тільки один на все місто. Якщо скоро візьмемся за круасани (бо є така мрія), то фінансування я буду брати в Safra якщо що.

Андрій, підприємець, Сарни

Реальна підтримка бізнесу
В мене своя невеличка компанія з перевезення. Доставляємо в Київ і назад різну побутову техніку і мобільні телефони. Маю двох людей-водіїв, які ходять в рейси. В Safra брав фінансування на техніку: докупив собі два буси. Зацінив швидкість, з якою розглянули мою заявку і сервіс, бо мені самому шукати техніку на авторіа не довелося. Все самі знайшли, перевірили, оформили, ще й доставили. Реальна підтримка бізнесу. Мабуть, так і має бути в нормальній державі. Дякую!

Тифомій, перевізник, Київська область

Найкращі умови на ринку
Брав у Safra кредит під заставу техніки. Оформив у заставу два своїх трактори під 2,5% для посівної, так я отримав 70% від вартості техніки. Ну і ще плюс, що всю суму видали мені дуже швидко — через 2 дні. Найкращі умови на ринку.

Сергій, фермер

Вирішили мою фінансову проблему
У мене була ціль отримати оборотні кошти для бізнесу (будівництво, підрядні роботи). Компанію Safra мені порадили знайомі. І ця компанія нарешті вирішила мою фінансову проблему. Бо попередні контори, які я сама в інтернеті знаходила, пропонували або якийсь звірський процент, або дуже маленький строк на повернення всієї суми (плюс %), а в мене цієї суми не було. Хороший сервіс, відмінна комунікація і зручні умови.

Ірина, Київ

Додати відгук
Неверный ввод
×
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод