Про компанію Safra Finance

Safra Finance — фінансова компанія широкого профілю.

Ми фінансуємо мікро-, малий та середній бізнес. Надаємо підприємцям бізнес позики, оборотні кошти під заставу, факторинг, овердрафт,  фінансування для  здійснення імпортно-експортних операцій, smart money і навіть готові інвестувати у ваш бізнес. 

Ми добре знаємо українську фінансову систему. Розуміємо, які є проблеми. Бачимо, яку відповідальність та виклик беруть на себе підприємці кожен день. Наша місія — створити зручні умови для ведення бізнесу та забезпечити фінансування кожному підприємцю, щоб разом будувати сильну економіку України.

У нас великий досвід ведення бізнесу. Ми точно знаємо як швидко та якісно обслуговувати підприємців.

Ми фінансуємо всі сектори економіки: допомагаємо аграріям з фінансуванням на посівну чи збір врожаю, з придбанням сільськогосподарської техніки; фінансуємо будівельний сектор, гірничодобувний, виробників сектору FMCG, креативні індустрії та всіх інших підприємців, не залежно від сфери діяльності чи розміру справи.

Safra Finance — це вікно для підприємців, яким потрібні кошти.

Ми можемо гарантувати отримання фінансування, незалежно від кредитної історії, кількості грошей в обороті чи років роботи. Приймаємо рішення про видачу кредиту розміром від 50 тис. грн до 5 млн за 15 хв. Працюємо з фізичними особами, юридичними особами та ФОП.

Ми візьмемо всю паперову роботу на себе, залишаючи вам можливість зосередитися на головному — на вашому бізнесі.

Віримо у великий вклад малого бізнесу.

Cаме завдяки малому бізнесу забезпечується стабільність і благополуччя великої кількості сімей і територіальних громад. Малий і середній бізнес є основою економіки України, створює 60% ВВП, забезпечуючи 79% робочих місць. Він є соціально-економічним фундаментом, без якого не може розвиватися інноваційно-орієнтована економіка.

Світ уже переконався, що благодійність і “спонсорське” вливання коштів в економіку не працює. Перерозподіл прибутку, отриманого деінде (в ЄС, в США), не викорінює бідність в інших країнах і не нівелює прірву між багатими й бідними. Треба лікувати не симптоми бідності, а її причини. Багатство твориться не ззовні, а всередині, — через поліпшення здатності людей самим собі створювати добробут.

Детальніше про ідею
Необхідність в грошах може знадобитися на різних етапах розвитку бізнесу.
Де їх взяти? Перше, що спадає на думку — кредит в банку. Але такий варіант підходить не всім. Банки неохоче кредитують мікро- та малий бізнес, не бажають фінансувати проєкти на старті й точно не дадуть велику суму підприємцю, який не має позитивної кредитної історії. Згідно зі статистикою, найбажаніший клієнт для банку має чек на $1-5 млн.
Як бути усім іншим?
Пропонуємо лояльне та прозоре фінансування. На гнучких та доступних умовах. Ми забезпечуємо ресурс для старту, підтримки чи зростання вашої справи. Надаємо інвестиції у формі позики, smart гроші або входимо в капітал. Умови співпраці обговорюються індивідуально, щоб сформувати найкращу пропозицію на ринку, яка відповідатиме вашим прогнозованим надходженням.
Відгуки
Вирішили мою фінансову проблему
У мене була ціль отримати оборотні кошти для бізнесу (будівництво, підрядні роботи). Компанію Safra мені порадили знайомі. І ця компанія нарешті вирішила мою фінансову проблему. Бо попередні контори, які я сама в інтернеті знаходила, пропонували або якийсь звірський процент, або дуже маленький строк на повернення всієї суми (плюс %), а в мене цієї суми не було. Хороший сервіс, відмінна комунікація і зручні умови.

Ірина, Київ

Найкращі умови на ринку
Брав у Safra кредит під заставу техніки. Оформив у заставу два своїх трактори під 2,5% для посівної, так я отримав 70% від вартості техніки. Ну і ще плюс, що всю суму видали мені дуже швидко — через 2 дні. Найкращі умови на ринку.

Сергій, фермер

Реальна підтримка бізнесу
В мене своя невеличка компанія з перевезення. Доставляємо в Київ і назад різну побутову техніку і мобільні телефони. Маю двох людей-водіїв, які ходять в рейси. В Safra брав фінансування на техніку: докупив собі два буси. Зацінив швидкість, з якою розглянули мою заявку і сервіс, бо мені самому шукати техніку на авторіа не довелося. Все самі знайшли, перевірили, оформили, ще й доставили. Реальна підтримка бізнесу. Мабуть, так і має бути в нормальній державі. Дякую!

Тифомій, перевізник, Київська область

Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу
Я довго шукав спонсора, який би дав гроші на відкриття двох піцерій у Сарнах. В мене уже був один заклад, він приносив непоганий прибуток, але все йшло в оборот, бо треба було найняти додаткових піцамейкерів і кухарів та закупити обладнання (виробничі столи на кухню, кондитерські вітрини в зал). Safra дали мені кредит на розвиток бізнесу. Тепер у мене не одна піцерія, а три. Не тільки піца, а й суші, паста, десерти й випічка. А клієнти не скаржаться, що заклад є тільки один на все місто. Якщо скоро візьмемся за круасани (бо є така мрія), то фінансування я буду брати в Safra якщо що.

Андрій, підприємець, Сарни

1 / 5
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод