Згідно з опитуванням українських підприємців від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), найбільшою проблемою для діяльності мікро- та малого бізнесу є аж ніяк не корупція, і навіть не розмір податків, а брак фінансування.

У підприємців немає широкого доступу до грошей і важко знайти інвестиції, особливо на старті. Для цього треба або точно прорахований бізнес-план, або повноцінний інвестиційний проєкт, або гора документації, яка підтвердить, що ви достойні отримати капітал. При цьому підприємцям-початківцям може бути складно розібратися в законодавчих чи корпоративних вимогах без власного юридичного та бухгалтерського відділів.

Ми знаємо про ці труднощі, тому що ведемо бізнес в Україні вже 12 років. Ми співпрацюємо з малими й мікропідприємцями й самі переживали всі ті болі та проблеми, що вони переживають зараз. А ще ми знаємо обставини фінансового ринку зсередини.

Ми обрали своєю спеціалізацією фінансування мікро- та малого бізнесу, бо саме ця категорія підприємців є найбільш вразливою. Великому бізнесу набагато простіше знайти кошти й залучити інвесторів. Отримати $10 млн “зелених” інвестицій для ДТЕК — дрібниця, а $10 тис. на розвиток кав’ярні — набагато важче. Отакий парадокс.

Що ми пропонуємо: позики з індивідуальними умовами під низький відсоток, оборотні кошти, допомогу в імпортних та експортних операціях, факторинг, овердрафт і навіть входження в капітал з подальшим продажем своєї долі чи сумісним управлінням бізнесом.

Safra Finance — це вікно для підприємців, яким потрібні гроші.
×
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод