Стрімкому розвитку українського малого та мікробізнесу заважає 3 ключові проблеми: обмежений доступ до фінансів, недостатньо знань та інформації, невміння застосовувати технології та інновацій.


Проблема надання грошей на початок і розвиток бізнесу, здавалося б, найлегша. Втім, досі залишається невирішеною. 

Банки неохоче кредитують мікро- та малий бізнес. Не зважаючи на всю риторику про фінансування МСБ, їхніми клієнтами залишається переважно середній та великий бізнес з чеком на $0,5-3 млн. Допомога МСБ, яку декларує держава, на практиці так само виявляється недієвою. Який вибір залишається у підприємців? Брати особисті заощадження, просити допомогу у рідних, брати кошти в МФО? Ці варіанти є малопривабливими та мають багато мінусів, втім, можна спробувати отримати фінансування від інших підприємців.

Фінансова компанія Safra Finance спеціалізується на наданні фінансування виключно мікро- та малому бізнесу. Підприємцям будуть доступні кредити на суму від 50 тис. грн до 5 млн грн, на прозорих умовах з ринковою відсотковою ставкою. Кожен запит буде розглядатися окремо, здійснюватиметься індивідуальний скоринг, а пропозиція по ставці та графіку платежів буде унікальною для кожної заявки. Фінансування доступне для юридичних, фізичних осіб та ФОП.

Компанія пропонує послуги бізнес-кредитування на гнучких та доступних умовах. Інвестиції, цільові кредити, позики під заставу, smart гроші, овердрафти, допомога в імпортних та експортних операціях, факторинг і навіть входження в капітал з подальшим продажем долі чи сумісним управлінням бізнесом. Детальнішу інформацію читайте на сайті.

Гроші від підприємців — для інших підприємців на потреби бізнесу.

Джерело: https://ukranews.com/ua/other/800784-yak-pidpryyemtsyam-otrymaty-finansuvannya

×
Подати заявку
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод